Rüyada baskasini hamile ve dogum görmek

Rüyada baskasini hamile ve dogum görmek sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına, bir sebeple evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, sıkıntıların çözüm bulacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına ve çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, adının yayılacağına, çevresinin genişleyeceğine delalettir.

Rüyada baskasini hamile ve dogum gördüyseniz:

  • Kırılgan kişilerle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada baskasini hamile ve dogum görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, geçiştirdiği sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Rüyada başkasını doğum yapmış görmek yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasını hamile görmek aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine rivayet eder.

Rüyada hamile olmadan doğum yapmak dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına tabir olunur.

Rüyada başkasını doğum yaptığını görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasını hamile olduğunu duymak yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına işarettir.

Rüyada başkasını ikizlere hamile görmek çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine işarettir.

Rüyada hamile olup doğum yaptığını görmek sıkıntıların ve parasızlığın geride kalacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selma

Hocam rüyamda oğlumun bir kız çocuk doğurduğunu gördüm ve konuşuyordu bebek.sol göğsümden emziriyorum bebeği ben şüpheye düşüyorum sonra evli değilim kimden yaptım diye bir sürü kedi yavruları görüyorum.eski kayinvalidemin evini temizliyorum.guya barismisim.tesekkur ederim