Rüyada başkalarının sevişmesini görmek

Rüyada başkalarının sevişmesini görmek işlerin günden güne kötüleşeceğine, rüya sahibinin pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, gelirinden yana memnun olacağına, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada başkalarının sevişmesini gördüyseniz:

  • Uğraşacak bir şeyler bulmalısınız.

Rüyada başkalarının sevişmesini görmek maddi olarak ferahlığa çıkacağına, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyada başkasının sevişmesini görmek maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, hakkını alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkalarının yandığını görmek ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkalarının elini öpmek çok büyük miktarda para kazanacağına, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada başkalarının boşandığını görmek deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkalarının ayakkabılarını görmek ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine rivayet eder.

Rüyada başkalarının öldüğünü görmek işlerini çok iyi yerlere getireceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına inanılır.

Rüyada başkalarının gelinlik giydiğini görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments