Rüyada başka rüya görmek

Rüyada başka rüya görmek dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, hayatını ailesine adayacağına, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, ancak en kısa zamanda bu sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulup iş hayatına ve aile hayatına geri döneceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve rüyayı gören kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına delalettir.

Rüyada başka rüya gördüyseniz:

  • İşleri kendi yolunuzla halletmek istiyorsanız politik olmanız gerekiyor.

Rüyada başka rüya görmek borç yüzünden uykuların kaçacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına delalettir.

Rüyada rüya dinlemek toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına işarettir.

Rüyada rüya görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada aynı rüya görmek sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada rüya köpek görmek maddi imkânlarının artacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine rivayet eder.

Rüyada tekrar rüya görmek hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada rüya anlattığını görmek hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, dinen sakıncalı bir iş işlediğine tabir olunur.

Rüyada korkulu rüya görmek ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, işlerinin baltalanacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments