Rüyada başından yaralandığını görmek

Rüyada başından yaralandığını görmek sıkıntılarının son bulacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, geleceği için faydalı adımlar atacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına, sağlığının yerine geleceğine, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, girilen tartışmaların sağduyulu olunması sayesinde çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada başından yaralandığını gördüyseniz:

  • Belli başlı bir maceranın daha hızlı ilerlemesini istiyorsanız daha cesur olmanız gerekiyor olabilir.

Rüyada başından yaralandığını görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada birinin başından yaralandığını görmek elinin darlıktan kurtulacağına, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada başından silahla vurulmak sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına alamet eder.

Rüyada başından ameliyat olmak yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, iyi fırsatlar, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına işarettir.

Rüyada başından iğne görmek çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada başından bit görmek kazancın gittikçe artacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılanın başından tutmak ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada başından kurşunla vurulmak yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments