Rüyada başa eşarp örtmek

Rüyada başa eşarp örtmek işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve yeni kısmetlerinin olacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, çok hayırlı ve başarılı çalışmalara imza atacağına, para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, rütbe edineceğine, makamının, kazancının ve canın güvence altında olacağına delalet eder.

Rüyada başa eşarp örtmek gördüyseniz:

  • Durum incelemesi yapmalı, ihtiyatlı davranmalısınız.

Rüyada başa eşarp örtmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, zaman zaman kötü giden hayatının renkleneceğine delalet eder.

Rüyada başa eşarp takmak kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada başa sarık sarmak sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada başa kına yakmak işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine inanılır.

Rüyada başa şal örtmek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına alamet eder.

Rüyada başa silah dayamak rüya sahibinin bu sayede ağız tadı içinde bir hayat geçireceğine, büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada başa beyaz şapka takmak ahiret hayatlarının da güzel olacağına, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine ve başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada tıka basa tatlı yemek uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments