Rüyada bardaklar görmek

Rüyada bardaklar görmek sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına rivayet eder.

Rüyada bardaklar gördüyseniz:

  • İstemediğiniz çekişmeler olabilir.

Rüyada bardaklar görmek büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni bardaklar görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırık bardaklar görmek sorunlarından ötürü kendisine gelemeyeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına tabir olunur.

Rüyada renkli cam bardaklar görmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, acı tecrübeler edineceğine rivayet eder.

Rüyada renkli bardaklar görmek yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına işarettir.

Rüyada kırılmış bardaklar görmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments