Rüyada bardağa tükürmek

Rüyada bardağa tükürmek stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, gelirinin düşeceğine ve rızkının azalacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına, uzun soluklu bir ilişkinin sona ereceğine ve zor bir kişinin yanında işe başlanacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına yorulur.

Rüyada bardağa tükürmek gördüyseniz:

  • Yalan söylemeye eğilimlisiniz.

Rüyada bardağa tükürmek sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, aksi takdirde çok üzüleceğine işaret eder.

Rüyada bardağa su doldurmak yeni işlerin geleceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına işarettir.

Rüyada bardağa çay doldurduğunu görmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bardağa su koymak başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına inanılır.

Rüyada bardağa çay koymak sıkıntılarını bu sayede yeneceğine, verimin ve bereketin geleceğine inanılır.

Rüyada bardağa süt doldurmak sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, rızkının bollaşacağına alamet eder.

Rüyada bardağa çiş yapmak bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine delalet eder.

Rüyada cam bardağa su doldurmak aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments