Rüyada balık olan denizde yüzmek

Rüyada balık olan denizde yüzmek sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine, sivrilmek istese de uygun şartları elde edemeyeceğine, masraflarının azalacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, kendisine olan özgüveninin de artacağına işaret etmektedir.

Rüyada balık olan denizde yüzmek gördüyseniz:

  • Ne yapalım, katlanmak zorundasınız.

Rüyada balık olan denizde yüzmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakları olan balık görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, ve hayırlı ve doğru adımların atılması sayesinde sorunları geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada denizde balık yemek kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, inancının eksileceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde büyük balık yakalamak kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, büyük başarılara işlere imza atılacağına tabir olunur.

Rüyada dalgalı denizde balık görmek çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, verilen  sözlerin tutulacağına işaret eder.

Rüyada denizde bol balık görmek bir sebeple iş konusunda adım atmakta biraz korkak davranacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada denizde elle balık yakalamak kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına, hayatını doyasıya yaşamak için gerekli olan imkânlara kavuşacağına delalettir.

Rüyada denizde yüzerken balık tutmak aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments