Rüyada bağ çubuğu görmek

Rüyada bağ çubuğu görmek hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, makbul olan mallara kavuşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayalkırıklığı yaşayacağına yorulur.

Rüyada bağ çubuğu gördüyseniz:

  • Toplum yaşamınızda bir hareketlenme olabilir.

Rüyada bağ çubuğu görmek başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine delalet eder.

Rüyada dondurma çubuğu görmek onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, rüya sahibinin helal kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada test çubuğu görmek elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, eğer başarılı olursa çok büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yün çubuğu görmek canının derdine düşeceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize inanılır.

Rüyada tarçın çubuğu görmek sevdiklerine kavuşacağına, büyük bir maddi kayba uğranacağına tabir olunur.

Rüyada asma çubuğu dikmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde kullanacağına işarettir.

Rüyada bağ kazmak işini kaybedeceğine, hayır duaları alınacağına alamet eder.

Rüyada asma bağ görmek işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments