Rüyada bacağın kanadığını görmek

Rüyada bacağın kanadığını görmek ailesini rahat şekilde yaşatacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, allah katında makbul işlerle uğraşılacağına alamet eder.

Rüyada bacağın kanadığını gördüyseniz:

  • Varsa eşiniz veya sevdiğiniz ile aranızı daha yeni düzeltmişken olumsuz gelişmelere izin vermemelisiniz.

Rüyada bacağın kanadığını görmek çok büyük mutluluklar yaşayacaklarına, rüya sahibinin, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bacağın şişmesini görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına işarettir.

Rüyada bacağın kırıldığını görmek çok zor durumlara düşeceklerine, aile hayatlarını bozulacağına, itibar kaybedeceğine işarettir.

Rüyada bacağın şiştiğini görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, eline geçen fırsatların kısa zaman içinde faydalarını göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bacağın kesildiğini görmek kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, yeni bir iş için deneyim edinme hevesine kapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacağın koptuğunu görmek ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir bacağın kısa olduğunu görmek hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına inanılır.

Rüyada bacağın morardığını görmek aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, maddi ve manevi olarak zarar görüleceğine, kötü haberler alınacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments