Rüyada azraile yalvarmak

Rüyada azraile yalvarmak saadetinin yükseleceğine, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, sorunlarından bu kişi sayesinde kurtulacağına, yeni bir işe gireceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine tabir olunur.

Rüyada azraile yalvarmak gördüyseniz:

  • Düşüncelerinizi meslektaşlarınızla paylaşmanız size rahatsızlık veren bazı konularla ilgili çözümleri arttırabilir.

Rüyada azraile yalvarmak uzun zamandan beri kendi işini kurma hayalini gerçekleştirmek için bazı adımlar atacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada azraile galip gelmek kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada azraile konusmak acı veren durumların vuku bulacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada azraile sarılmak kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada azraile selam vermek sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine inanılır.

Rüyada azraile aşık olmak çözülmeyen bir mal davası nedeniyle mahkemeye taşınacağına, işlerin aksayacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments