Rüyada ayva ağacına çıkmak

Rüyada ayva ağacına çıkmak bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına, kişinin eski aşkına geri döneceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, ticaretin açılacağına, aşama göstermeyeceğine, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına inanılır.

Rüyada ayva ağacına çıkmak gördüyseniz:

  • Özlediğiniz veya sevdiğiniz bir kişiyle daha fazla vakit geçirebilmek amaçlı jestler yapabilirsiniz ya da kendinizi affettirebilirsiniz.

Rüyada ayva ağacına çıkmak hiç beklemediği bir kişiden büyük bir ihanet göreceğine, sıkıntı ile geçimini sağlamaya rivayet etmektedir.

Rüyada ayva ağacından ayva koparmak çok büyük bir işin başına getirilmeye, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada ayva ağacından ayva toplamak fesat ve kötü kimselerden olacağına, söz, yetki ve imza sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada zeytin ağacına çıkmak sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada vişne ağacına çıkmak karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına delalet eder.

Rüyada kavak ağacına tırmanmak verilen sözlerin tutulacağına, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada palmiye ağacına çıkmak işinde en iyisi olacağına, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada armut ağacına çıkmak tüm bu zorluklarla birlikte bir de çevresindekilerden destek görmeyeceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına ve içinin rahata ereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments