Rüyada ayrıldığın sevgilini öpmek

Rüyada ayrıldığın sevgilini öpmek çok üzüntülü bir döneme girileceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine, güzel günlerin kapıda olacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, rüyayı gören kişinin rahat ve güzel günlere kavuşacağına, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine, kötü ve hasta günler geçireceğine işarettir.

Rüyada ayrıldığın sevgilini öpmek gördüyseniz:

  • Maddi durumunuzu güçlendirecek yatırımlar veya planlar yapabilirsiniz.

Rüyada ayrıldığın sevgilini öpmek maddi olarak büyük getirisi olacağına, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayrıldığın sevgilini başkasıyla görmek görme ve alma şansına sahip olacağına, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine alamet eder.

Rüyada ayrıldığın sevgilini görmek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, çalıştığı yerde amir olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni ayrıldığın sevgilini görmek kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, nefsini terbiye etmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayrıldığın kızı görmek rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına inanılır.

Rüyada ayrıldığın kişiyi görmek hüsrana uğrayacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada ayrıldıgın nişanlıyı görmek büyük emelleri olsa da eline geçecek paraların ancak günü kurtaracak kadar az olacağına fakat rızkının da hiçbir zaman kesilmeyeceğine, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine yorulur.

Rüyada ayrıldığın eşi görmek onlara hayrının dokunacağına, özgüveninin artacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments