Rüyada ayakları olan balık görmek

Rüyada ayakları olan balık görmek sıkıntılı ve sorunlu kişilerin neden olabilecekleri sorunlara karşı hayattan çıkarılacağına, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına ancak bu durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından da kurtulacağına, ayakta ve uykusuz kalarak, sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine ve ülke yönetimi ile ilgili kademelerde görev alacağına inanılır.

Rüyada ayakları olan balık gördüyseniz:

  • Bazı konularda belirsizlikler veya sis perdesi dikkatinizi çekebilir.

Rüyada ayakları olan balık görmek eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına delalet eder.

Rüyada ayakları olan yılan görmek hayatının rast gitmeye başlayacağına, inancının eksileceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına delalettir.

Rüyada balık olan denizde yüzmek barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine, aralarından su sızmayacağına işaret eder.

Rüyada dişleri olan balık görmek eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına delalet eder.

Rüyada ölmek üzere olan balık görmek sabırla hayatına devam edeceğine, çok zor şeylerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada dişi olan balık görmek hayat daha olumlu bakılacağına, maddi olarak epey kayıp verileceğine işarettir.

Rüyada ayaklari kesilmek tüm hayatının durma noktasına geleceğine, yeni bir birlikteliğe başlanacağına işaret eder.

Rüyada ayakları uzatmak yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments