Rüyada ayakları görmek

Rüyada ayakları görmek kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, halkın huzurunun ve güvenliğinin de bozulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, elini attığı her işten alnının akıl ile çıkacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine alamet eder.

Rüyada ayakları gördüyseniz:

  • Seyahatler veya sevdiğiniz kişilerden gelen ilişkilerinizi bir adım öteye taşımanızı sağlayabilecek teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada ayakları kopmak herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine yorulur.

Rüyada ayakları temizlemek şansının ve bahtının daima açıkolacağına, kazancının yerine gelmesine alamet etmektedir.

Rüyada ayakları görmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına rivayet eder.

Rüyada ayakları su toplamak yaşanan kötü olayların unutulacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayakları ıslanmak büyük bir zenginliğe sahip olacağına, kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada ayakları olmamak alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine, faturalarını ödeyemez olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakları morarmak kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, görülen fotoğrafın bir kısmı yok ise hastalık yaşamaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakları yerden kesilmek uzun bir zamandan beri beklenen yardımların bir türlü gelmeyeceğine ve etrafındaki kişilerden destek alamayan rüya sahibinin elindeki malları çıkaracağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments