Rüyada ayakkabıyı dolaba koymak

Rüyada ayakkabıyı dolaba koymak aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, başarıya ulaşacağına, kötü alışkanlıklarını hayatından çıkaracağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı dolaba koymak gördüyseniz:

  • Asıl isteklerinizin yerine gelmesine zaman var diye düşünüyorsanız, o zaman çok yakında olabilir.

Rüyada ayakkabıyı dolaba koymak hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada dolaba et koymak geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, üzüntünden sağlığından olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolaba saklandığını görmek edilen duaların allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine rivayet eder.

Rüyada dolaba yumurta koymak gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada dolaba girmek elini eteğini her şeyden çekeceğine, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına işaret etmektedir.

Rüyada dolaba saklanmak yakın zaman içinde sergilenen davranışlar sayesinde çok daha iyi ve düzgün bir hayat sürüleceğine, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına inanılır.

Rüyada dolaba balık koymak dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı silmek geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments