Rüyada ayakkabı tabanı görmek

Rüyada ayakkabı tabanı görmek işlerin yoluna sokulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, mutlu ve huzurlu olunacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, her geçen gün daha da kötü olaylar yaşayacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakkabı tabanı gördüyseniz:

  • Evinizi ilgilendiren konulara zaman ayırmanız gerekebilir veya yakın çevrenizden kişilerle birlikte yapacağınız planlara ağırlık verebilirsiniz.

Rüyada ayakkabı tabanı görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına inanılır.

Rüyada tabanı yırtık ayakkabı görmek sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine ve bu sayede deşarj olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak tabanı öpmek eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına tabir olunur.

Rüyada deve tabanı çiçeği görmek yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, bu meslek yerine hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada ayakkabı üzerine ayakkabı giymek girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak tabanı görmek sorunlu bir döneme girileceğine, uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına alamet eder.

Rüyada kirli ayak tabanı görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine yorulur.

Rüyada tabanı yırtık çorap görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Selman

Rüyamda krem rengi iki ayakkabı var, normal hayatta kullanılan erkek ayakkabıları, kumaşı convers ketenden gibi, yapısı spor ayakkabı gibi. Ayakkabı tabanındaki topuk kısmının altında yükseklikler, normal ayakkabı yüksekliğinde, bunlar düşüyor. Herhangi bir yürüyüş yapmıyorum, bunları giymiyorum da, onlar üstte havadalar, onların altından bakıyorum, topuk kısmındaki yüksekliklerin 2 si de düşüyor, sadece alt tabanlık kalıyor. Normalde böyle bir ayakkabım hiç olmadı. Rüya zaten çok kısaydı.

Selman

Teşekkürler yorumunuz için