Rüyada ayak tırnaklarını uzamış görmek

Rüyada ayak tırnaklarını uzamış görmek evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına, rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, başarılarının çoğalacağına, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, gözyaşına ve kedere boğulacağına, kişinin içinin daralacağına, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada ayak tırnaklarını uzamış gördüyseniz:

  • Karşı karşıya kalacağınız sorunlar veya sorun yaratan kişilerle başa çıkabilmek için sözlerinizi tutmanız gerekiyor.

Rüyada ayak tırnaklarını uzamış görmek sevinileceğine ve huzurlu olunacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tırnaklarını uzamış görmek tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak tırnaklarını ojeli görmek geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayak tırnaklarını sökmek sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada el ve ayak tırnaklarını kesmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, kazancının iki kat artacağına işarettir.

Rüyada ayak tırnaklarını görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, zararların telafi edileceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına delalet etmektedir.

Rüyada ayak tırnaklarını uzun görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, kendisini üzen konular yüzünden başının çok ağrıyacağına yorulur.

Rüyada uzamış ayak tırnağı görmek yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, büyük başarılar kazanacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments