Rüyada ayak tabanı öpmek

Rüyada ayak tabanı öpmek sıkıntıların son bulacağına, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, kulluk derecesinin artmasına, maddi ve manevi olarak büyük kazanç elde edeceğine, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem rüyayı gören kişinin kendisini toparlayamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak tabanı öpmek gördüyseniz:

  • Bir takım ödünler vermeden önce onu iyi tanıyın.

Rüyada ayak tabanı öpmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine rivayet eder.

Rüyada ayak tabanı görmek kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine yorulur.

Rüyada kirli ayak tabanı görmek karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, ilim irfan öğreneceğine delalet eder.

Rüyada ayakkabı tabanı görmek çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada deve tabanı çiçeği görmek allah’tan ne dileği varsa hepsinin gerçek olacağına, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Rüyada tabanı yırtık ayakkabı görmek uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tabanı yırtık çorap görmek kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine, verilen kararların bir türlü hayata geçirilemeyeceğine, uyumsuz bir kişi ile kurulan bir ortaklık yüzünden gereksiz bir stres altına girileceğine ve üzüntü durulacağına yorulur.

Rüyada el ayak öpmek rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments