Rüyada ayağından ayakkabıyı çıkarmak

Rüyada ayağından ayakkabıyı çıkarmak duygularının karşılıklı olacağına, zararlarını telafi edeceğine, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğinize ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağınız ticari itibarın da artacağına, uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, yükünün hafifleyeceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayağından ayakkabıyı çıkarmak gördüyseniz:

  • Sinir gerilimlerinizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız.

Rüyada ayağından ayakkabıyı çıkarmak yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabıyı ayağından çıkarmak aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada ayağından kurşunlanmak çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birini ayağından yaralamak insanların duyduğu tüm saygının ve hayranlığın yok olacağına, işlerinin kötüleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayağından terlik çıkarmak elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, bol kazançlı günlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağından çamur temizlemek üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına,  bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine tabir olunur.

Rüyada ayağından iltihap aktığını görmek yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyada ayakkabının ayağından çıktığını görmek yeni kapılar açılacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments