Rüyada ayağa çizme giymek

Rüyada ayağa çizme giymek eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, işlerinde başarı elde etmenin garantileşeceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına yorulur.

Rüyada ayağa çizme giymek gördüyseniz:

  • Ani tepkilerden veya acele hareket etmekten kaçınmalısınız.

Rüyada ayağa çizme giymek daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, bu sorunlar yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine tabir olunur.

Rüyada ayağa kalkmamak yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, sorunların son bulacağına işarettir.

Rüyada ayağa patik giymek gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine işaret eder.

Rüyada ayağa kına yakmak sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, çok büyük bir işe girileceğine delalettir.

Rüyada ayağa kurşun yemek gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada ayağa iğne batırmak allah’ın izni ile rahata ereceğine, aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ayağa bal sürmek dünyasının bir anda değişeceğine ve çok farklı bir kişi olacağına, seyahatlere katılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayağa ilaç sürmek hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına inanılır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments