Rüyada ay ve yıldızı yanyana görmek

Rüyada ay ve yıldızı yanyana görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, hayallerini sürekli erteleyeceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, evi kendisinin çekip çevireceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına rivayet eder.

Rüyada ay ve yıldızı yanyana gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirebilir veya sevildiğinizi anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz ya da aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada ay ve yıldızı yanyana görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına rivayet eder.

Rüyada yanyana uyumak hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle yanyana uyumak manevi rahatlamaya erileceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ülker yıldızı görmek kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, üzüntülerini bölüşeceğine işarettir.

Rüyada sabah yıldızı görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada davud yıldızı görmek günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada dizi yıldızı görmek iş hayatında zarar edileceğine, hata yapılacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yıldızı elinde tutmak sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments