Rüyada ateş yağmuru görmek

Rüyada ateş yağmuru görmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, istediklerini rahatlıkla elde edeceğine, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada ateş yağmuru gördüyseniz:

  • Sosyal yaşamınızla aşk hayatınız arasında kalabilirsiniz.

Rüyada ateş yağmuru görmek durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına işaret etmektedir.

Rüyada taş yağmuru görmek çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, almış olduğu bir borcu sıkıntısız ve kesintisiz bir şekilde ödeyeceğine ve insanların parmakla göstereceği ve saygı duyacağı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada yaz yağmuru görmek bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına inanılır.

Rüyada balık yağmuru görmek uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine alamet eder.

Rüyada kurşun yağmuru görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine delalet eder.

Rüyada pencereden yağmuru seyretmek bundan sonra herşeyin yolunda gideceğine, başarıya giden yolların önünde bazı engeller olacağına delalet eder.

Rüyada nisan yağmuru içmek hatalarından erken döneceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yağmuru görmek sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments