Rüyada ata yem vermek

Rüyada ata yem vermek yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, onu başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada ata yem vermek gördüyseniz:

  • Mücadele gerektiren ortamlarda ya da rekabetçi kişilerle olan diyaloglarda daha kibar davranmak, restleri görmekten veya acımasız olmaktan daha fazla işe yarayabilir.

Rüyada ata yem vermek esenlik, huzur ve saadet bulacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada timsaha yem vermek zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına işarettir.

Rüyada ineklere yem vermek hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, kıskanılacak projelere imza atılacağına işaret eder.

Rüyada tavuklar yem vermek atılan her adımda hayırlı yollara girileceğine, dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada aslanlara yem olmak beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete işaret ederken çok daha az sayıda balık görmesi, beklediği maddi kazanca ulaşamayacağına, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada papağana yem vermek amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada kumruya yem vermek maddi zorlukların omuzlarına çökeceğine, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine işarettir.

Rüyada balığa yem vermek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments