Rüyada aşure yapmak

Rüyada aşure yapmak kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeyden ötürü kendisini istemeyeceği olayların içinde bulacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, zarar getirecek bir işe girileceğine ve bu işte büyük bir sorun yaşanacağına, büyük sıkıntılar yaşanacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine yorulur.

Rüyada aşure yapmak gördüyseniz:

  • Zıt fikirli kişilerden uzak durun.

Rüyada aşure ayında aşure görmek kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, geçim derdinin son bulacağına alamet eder.

Rüyada aşure ayında aşure yemek büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşure vermek elinde bulunan paranın boşa gideceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına delalettir.

Rüyada aşure yapmak yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada aşure yemek sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada aşure dökmek son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına tabir olunur.

Rüyada aşure kazanı görmek meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aşure günü görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, içine kapanacağına, insan içine çıkmak istemeyeceğine delalet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments