Rüyada askerin elinde silah görmek

Rüyada askerin elinde silah görmek karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, inancını bir kenara atacağına, huzurlu günlerin geleceğine, mekân değiştireceğine, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, onların müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına, yardımının olacağına alamet etmektedir.

Rüyada askerin elinde silah gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size yardımcı olabilecek adımlar atmaktan kaçarsa, siz de, kendi başınıza ilerlemenin bir yolunu bulursunuz.

Rüyada askerin elinde silah görmek yaptığı işlerden çok para kazanacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada silah elinde görmek sorunlarını bitireceğine, aile hayatı ile ilgili bazı musibetlerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin elinde silah görmek gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine işaret eder.

Rüyada elinde silah olduğunu görmek her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına, yaptığı işleri, aldığı başarıları ve kendisini kıskanan insanlar ile tartışma yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada polisin elinde silah görmek çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulup saygı ve hürmet göreceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının elinde silah görmek yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada ölünün elinde silah görmek malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin elinde silah görmek başının ağrıyacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments