Rüyada arkadaşlarını dövmek

Rüyada arkadaşlarını dövmek aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, neşeli bir hayat süreceğine, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına ve adından başarıları ile söz ettireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşlarını dövmek gördüyseniz:

  • Değişmesi gereken şeyler varken, farklılaşması gereken şeylerin olduğu gibi kalmasında ısrarcı olmamalısınız.

Rüyada arkadaşlarını dövmek kalbinin küt küt edeceğine, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşlarını öldürmek kazancını katbekat arttıracağına, çok büyük üzüntü duyacağına, maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, çok büyük emek vererek hazırladığı bir çalışmadan beklediği verimi ve kazancı elde edemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarını gelinlikli görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine, ardından başarılı bir çalışma hayatına atılacağına inanılır.

Rüyada sınıf arkadaşlarını görmek büyük işlere imza atacağına ve sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine, geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına işarettir.

Rüyada arkadaşlarını ağlarken görmek ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarını misafir etmek çirkin sözler işitileceğine, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada sınıfını ve arkadaşlarını görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşlarını sevişirken görmek hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, işlerinin hafifleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments