Rüyada arkadaşla telefonda konuşmak

Rüyada arkadaşla telefonda konuşmak istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, onları gücendireceğine, kırgınlıkların geçeceğine, mutlu günlerin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Belli amaçlarınıza ulaşmak için size yardım edebilecek kişilerden yardım istemekten çekinmemelisiniz.

Rüyada arkadaşla telefonda konuşmak işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine tabir olunur.

Rüyada erkek arkadaşla telefonda konuşmak eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, huzurlu günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşla telefonda konuşmak istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, zararlarını telafi edeceğine inanılır.

Rüyada eski arkadaşla telefonda konuşmak herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski bir arkadaşla telefonda konuşmak girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına ve bu çevre içindeki bazı insanlardan iş hayatında büyük destek görüleceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşla barışmak sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşla ağlamak rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, musibetlerle karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşla görmek rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına ve hayatının en mutlu günlerini geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments