Rüyada arkadaşla selamlaşmak

Rüyada arkadaşla selamlaşmak hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, emeklerinin karşılığında da hakkı olanı alacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden yeni bir iş bakmaya başlayacağına, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu kazançla aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşla selamlaşmak gördüyseniz:

  • Fazla güvenilir olmaktan vazgeçmeniz gerekeceğe benziyor.

Rüyada arkadaşla yemek ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşla oturmak maddi sıkışıklık içinde kalacağına, aradığı aşkı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşla ağlamak endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına yorulur.

Rüyada arkadaşla tanışmak kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşla konuşmamak çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalınacağına, işlerinin azalacağına rüya sahibinin de böylece sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine işarettir.

Rüyada arkadaşla karşılaşmak esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşla yüzmek işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, elini eteğini her şeyden çekeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşla mesajlaşmak canını ve malını garanti altına alacağına, arzuların yerine geleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments