Rüyada arkadaşının suya düştüğünü görmek

Rüyada arkadaşının suya düştüğünü görmek hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kötü durumlara düşürüleceğine, uğrayacağı çok büyük maddi ve manevi zararın yanısıra her zaman doğru ve güzel şeyler ile anılan adının lekeleneceğine ve aile hayatında çok büyük tartışmaların ve neredeyse ayrılıkların yaşanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada arkadaşının suya düştüğünü gördüyseniz:

  • Para konularında savurganlığa varacak kadar eli bol ya da cimriliğe varacak kadar eli sıkısınız.

Rüyada arkadaşının suya düştüğünü görmek düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine inanılır.

Rüyada otobüsün suya düştüğünü görmek kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, yaptığı hiçbir şeyden keyif alamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin suya düştüğünü görmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada atın suya düştüğünü görmek işinin ehli olan ve en tepedeki kişilerle hareket edip, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada cep telefonunun suya düştüğünü görmek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının yüksekten düştüğünü görmek kalabalık günler geçirileceğine, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek güzel bir hayata sahip olunacağına, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının yere düştüğünü görmek çözümlere kavuşacağına, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments