Rüyada arkadaşının pembe elbise giydiğini görmek

Rüyada arkadaşının pembe elbise giydiğini görmek gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, canın sıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının pembe elbise giydiğini gördüyseniz:

  • Yaratıcı fikirleriniz var.

Rüyada arkadaşının pembe elbise giydiğini görmek sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin pembe elbise giydiğini görmek kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, arzularına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının pembe giydiğini görmek evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına ve çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada başkasının pembe elbise giydiğini görmek ümitsizliğe, iş hayatında bir dedikoduya malzeme olacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşının sarı elbise giydiğini görmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, maddi anlamda zarar edeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşının takım elbise giydiğini görmek kazancın daha da arttırılacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının siyah elbise giydiğini görmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının kırmızı elbise giydiğini görmek heyecan yaratacak olaylar yaşanacağına, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments