Rüyada arkadaşının ihanetini görmek

Rüyada arkadaşının ihanetini görmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, asla harama bulaşmayacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının ihanetini gördüyseniz:

  • Bazıkişilerin hareketleri sizi şaşırtabilir.

Rüyada arkadaşının ihanetini görmek işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, büyük bir zenginliğin kapısının açılacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğinin ihanetini görmek zevkli ve güzel hale geleceğine, diplomalarının artacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin ihanetini görmek onun her zaman başında olacağına, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının cenazesini görmek hatta eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının oğlunu görmek hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının peşinden koşmak dolayısıyla işlerin bozulacağına, içinde bulunduğu bu durumdan kurtulmak için çözüm yolu arasa da bulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadasının sevgilisini görmek yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşının evine girmek kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments