Rüyada arkadaşının ellerini kınalı görmek

Rüyada arkadaşının ellerini kınalı görmek hastalıkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, ekmek teknesinin de yolunda devam ettiğini öğreneceğine, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine ve çok zorluk getirecek ve kişinin üzülmesine sebep olacak bir işin hızlı bir şekilde aşılacağına, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının ellerini kınalı gördüyseniz:

  • Alışverişe çıkmak veya arkadaşlarla planlar yapmak türünde keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada arkadaşının ellerini kınalı görmek sıkıntılı günler yaşayan eski kocasına destek olacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına tabir olunur.

Rüyada ellerini kınalı görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, allah’ın lütufları ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının ellerini kınalı görmek başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, içinin ve kafasının da rahat edeceğine yorulur.

Rüyada erkeğin ellerini kınalı görmek başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine, kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada birinin ellerini kınalı görmek eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi ellerini kınalı görmek şansın ve kısmetin açık olacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ellerin kınalı görmek zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elleri kınalı olmak uzun yıllardan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, imkânların gün geçtikçe daha genişleyeceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments