Rüyada annesinin sesini duymak

Rüyada annesinin sesini duymak allah’ın izniyle hastalık gibi durumlardan şikâyetçi olmayacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, hayatına bolluğun, bereketin ve verimin geleceğine, acı tecrübeler edineceğine, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına, ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Rüyada annesinin sesini duymak gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi sunma biçiminiz karşılaşacağınız kişiler üzerinde olumlu etki yaratmanıza yardım edebilir.

Rüyada annesinin sesini duymak sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş annesinin sesini duymak kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, kazancının hiçbir şekilde daha azalmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölen annesinin sesini duymak yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, ticarette şansının yaver gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada sesini çıkaramamak geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına alamet eder.

Rüyada kardeşin sesini duymak kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden rüya, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına işarettir.

Rüyada cebrail as sesini duymak uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine rivayet eder.

Rüyada yakının sesini duymak bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dedemin sesini duymak rüya sahibini olumsuz olarak etkileyeceğine, bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments