Rüyada altın ve bozuk para görmek

Rüyada altın ve bozuk para görmek musibetlerden, sıkıntılardan, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, zarar edilen işlerin kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, verilen sözlerin yaşanack sorunlar yüzünden gerçekleştirilemeyeceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, kötü ve zor günler yaşanacağına, geçim zorluğundan kurtulacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine yorulur.

Rüyada altın ve bozuk para gördüyseniz:

  • Akşam satlerindeyse biraz sıkılabilirsiniz.

Rüyada altın ve bozuk para görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına delalettir.

Rüyada bozuk para ve altın görmek aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına inanılır.

Rüyada bozuk para kağıt para görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine alamet eder.

Rüyada kağıt para ve bozuk para görmek çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine tabir olunur.

Rüyada altın bozuk para görmek ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına, zorlukların artacağına alamet etmektedir.

Rüyada para bozuk para görmek neredeyse kahrolacağına, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bozuk bozuk para görmek çok büyük mutluluk yaşayacağına, tartışmalı durumlara düşüleceğine işaret eder.

Rüyada bozuk para biriktirmek kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, onların önüne geçeceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments