Rüyada altın taç giymek

Rüyada altın taç giymek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, gönül sızılarının dineceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın taç giymek gördüyseniz:

  • Bir kadın arkadaşınızdan bazı resmi işlerinizi halletmesi için yardım isteyeceksiniz.

Rüyada altın taç giymek hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine, hayatındaki kasırgaların ve fırtınaların dineceğine tabir olunur.

Rüyada altın taç görmek miras konularında sıkıntılar çıkacağına, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın taç takmak işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bazı ortaklıklar kuracağına alamet eder.

Rüyada altın taç taktığını görmek onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına delalettir.

Rüyada taç takmak büyük aksilikler yaşayacağına, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, bu sebeple maddi ve manevi olarak çok zarar göreceğine, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada toka taç görmek rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, çok daha hayırlı yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah tac görmek çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada papatya taç görmek işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments