Rüyada alacağını almak

Rüyada alacağını almak güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, yeni bir yol tutulacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, karşısına çıkan bazı sorunlar yüzünden elinde bulunan kazancın neredeyse tamamını harcayacağına, iyilik ve güzellik bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada alacağını almak gördüyseniz:

  • Bazı isteklerinizin gerçekleşebilmesi için harekete geçmeniz gerekiyor.

Rüyada alacağını almak yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına işaret eder.

Rüyada ev alacağını görmek şirketlerinin sayısının çoğalacağına, hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabı alacağını görmek farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, uzak bir akrabadan kalacak miras sayesinde yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve zorlukların aşılacağına tabir olunur.

Rüyada birinin ev alacağını görmek onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine inanılır.

Rüyada araba alacağını görmek kötü duygularını yeneceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işarettir.

Rüyada para alacağını görmek kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, yaşadığı sorunların katlanarak devam edeceğine ancak daha sonra karşısına çıkacak bir işte adım atarak hayatında bir dönüm yapacağına rivayet eder.

Rüyada alacağını istemek parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ev alacağını söylemek yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments