Rüyada akciğer kanser olmak

Rüyada akciğer kanser olmak uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, işlerin yakın zaman içinde büyük başarılar getireceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada akciğer kanser olmak gördüyseniz:

  • Çok hoşunuza gidecek olan bir zafer kazanmanız olasıdır.

Rüyada akciğer kanser olmak rüya sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada akciğer kusmak uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada akciğer ameliyatı olduğunu görmek elinde bulunan imkânların çok daralacağına, muradına ereceğine, sevdiğine kavuşacağına delalettir.

Rüyada birinin akciğer kanseri olduğunu görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada akciğer ameliyatı olmak eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, daima afiyette olacağına rivayet eder.

Rüyada akçiğer kanseri olduğunu görmek üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına yorulur.

Rüyada akciğer görmek doktordan doktora koşturacağına, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada akciğer kanseri olduğunu öğrenmek iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments