Rüyada akar çeşme görmek

Rüyada akar çeşme görmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, tüm parasını kaybedeceğine, mali gücünü yitireceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına, bir uzmana başvurulacağına, aileyi kötüleyeceklerine, aile bireyleri hakkında dedikodular çıkaracaklarına,  zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, fakir fukaraya yardım edeceğine, işlerinin çoğalacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına işaret eder.

Rüyada akar çeşme gördüyseniz:

  • Bazı dostlarınızın da hoş sürprizlerine karşı hazırlıklı olmalısınız.Her türlü kimseyle iyi ilişkiler kurabiliyorsunuz.

Rüyada akar çeşme görmek ele geçen fırsatların heba edileceğine, imkânların günden güne azalacağına, bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine işarettir.

Rüyada temiz akar su görmek alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, deyim yerindeyse rüyayı gören kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına alamet eder.

Rüyada akar suda yün yıkamak işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına inanılır.

Rüyada akar çeşmeden su içmek rahatının yerine geleceğine, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine delalettir.

Rüyada akar suya düştüğünü görmek elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına, güzel haberler alacağına işaret eder.

Rüyada çeşme görmek alıştığı hayat düzeninin çok aşağısında bir yaşama sahip olunacağına, sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına delalettir.

Rüyada bahçede çeşme görmek kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına, ağız tadından, keyfinden ve neşesinden olacağına, eve kapanacağına, kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine işarettir.

Rüyada ormanda çeşme görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments