Rüyada ağzından çıkmak

Rüyada ağzından çıkmak işlerinden belirsizlik olacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, tam her şeyin bittiğini düşünüp, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, karşısına dikenli ve çakıllı yolların çıkacağına inanılır.

Rüyada ağzından çıkmak gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmamak ise, tam tersi etki yaratabilir.

Rüyada ağzından ip çekmek aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada ağzından çıkmak geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine alamet eder.

Rüyada ağzından et koparmak haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine ve bir eve taşınacağına işaret eder.

Rüyada ağzından beyaz ip çıkarmak çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine inanılır.

Rüyada ağzından poşet çıkarmak uğradığı haksızlık yüzünden insanlardan soğuyacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine alamet eder.

Rüyada ağzından böcek kusmak hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağzından tel çıkarmak daha büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına delalettir.

Rüyada ağzından lokmayı çıkarmak üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments