Rüyada ağzına su almak

Rüyada ağzına su almak ekmeğinin kesilmeyeceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına ve kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine delalettir.

Rüyada ağzına su almak gördüyseniz:

  • Eğlenceyi işle birleştirmeniz planlarınıza ya da işinize katkısı olabilecek bir kişiyle daha yakın ilişkiler kurmanıza yardım edebilir.

Rüyada ağzına su almak güzel bir hayat süreceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine rivayet eder.

Rüyada ağzına kusmak zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine delalet eder.

Rüyada ağzına bakmak kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına tabir olunur.

Rüyada ağzına yılan girmek eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına yorulmaktadır.

Rüyada fareyi ağzına almak sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına işaret eder.

Rüyada ağzına tükürüldüğünü görmek sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, zarar edeceği bir çalışmaya girmek zorunda kalacağına inanılır.

Rüyada ağzına iğne almak iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, işlerinin her zamankinden daha güzel olacağına yorulur.

Rüyada birinin ağzına kustuğunu görmek dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments