Rüyada ağızda jilet görmek

Rüyada ağızda jilet görmek elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, rahat ettiği bir dönemde başına gelecek bazı kötü olaylardan ötürü canını sıkan durumlar ile karşılaşacağına, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, lüks tüketime büyük bütçe ayırabileceğine, aile hayatında çok güzel bir birlikteliğe yelken açılacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına işaret eder.

Rüyada ağızda jilet gördüyseniz:

  • Maddi anlamda sıkıntı yaratabilecek girişimlerden, işlerden veya aşırı harcamalardan uzak durmanızda fayda var.

Rüyada ağızda jilet görmek çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, her zaman çok başarılı olacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kardeşlerden biri ile kurulacak bir ortaklık sayesinde rakiplerin bir kez daha yenilgiye uğratılacağına işarettir.

Rüyada jilet yemek ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına alamet eder.

Rüyada kırık jilet görmek sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, şansının bir türlü dönmeyeceğine, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine işarettir.

Rüyada yüze jilet atmak sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine, beklenen birçok şeyin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada paslı jilet görmek yol göstereceğine ve şifa olacağına, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına işarettir.

Rüyada ağızda yemek zorlukların ortadan kaldırılacağına, aile hayatında da çok büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ağızda kurtcuk görmek gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına işaret eder.

Rüyada ağızda diş görmek büyük bir insan kalabalığına yardım edeceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments