Rüyada ağaçta olmak

Rüyada ağaçta olmak başarının düşeceğine, kazancın yetmez olacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, rızkının eksileceğine inanılır.

Rüyada ağaçta olmak gördüyseniz:

  • İş hayatınızla ilgili ya da maddi durumunuzu sarsabilecek bir sorunla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada ağaçta kalmak hanesine bolluk ve bereket dolacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ağaçta yatmak fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hayatının düzene girmesine vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta olmak işin düzeltileceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağaçta oturmak kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına delalettir.

Rüyada ağaçta salatalık görmek dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya tabir olunur.

Rüyada ağaçta balık görmek tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına inanılır.

Rüyada ağaçta çiçek görmek öfkeli hareketlerde bulunacağına, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağaçta karınca görmek ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, aynı hataları tekrarlamamak için tüm hayatını baştan sonra yeniden inşa edeceğine tabir olunur.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments