Rüyada ağacın altında yatmak

Rüyada ağacın altında yatmak çok büyük ve üzüntü verici durumlara düşeceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, bekarsa evleneceğine, iş hayatına destek veren kişilerin desteklerini çekeceklerine, bu yüzden eldeki bir işte zarara düşüleceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, başarılarının kalıcı olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine yorulur.

Rüyada ağacın altında yatmak gördüyseniz:

  • Bazı konularda tutumunuzu değiştirmeniz durumunda ilginç kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Rüyada ağacın altında yatmak kısmetinin açık olacağına, iş hayatında terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada ağacın altında namaz kılmak rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, mutlu olacağına deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada ağacın altında birini görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, hayallerinin yıkılacağına, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağacın altında oturduğunu görmek mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, maneviyata daha çok önem verileceğine inanılır.

Rüyada ağacın altında durmak çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalettir.

Rüyada ağacın altında oturmak maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ağacın altında oturmak yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, elini attığı işlerden yana bir bir hayal kırıklığı yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ağacın altında uyumak sonunda mutlu olacağına, kimse ile tartışmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine delalettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments