Rüyada adet kanaması görmek

Rüyada adet kanaması görmek çok zor bir duruma düşeceği bir olayla karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, rüyayı gören kişinin hem iş, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, deyim yerindeyse paranın pul olacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada adet kanaması gördüyseniz:

  • Beklediğiniz bir para veya haberdeki gecikme rahatsızlık verebilir.

Rüyada adet kanaması görmek adaletin geleceğine, bir gönül ilişkisine başlanacağına delalet eder.

Rüyada adet kanaması olmak inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada adet kanaması geçirmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, işlerinde verimsiz hale geleceğine ve çok darda kalacağına alamet eder.

Rüyada kanaması gelmek sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, kendisini çok iyi hissedeceğine yorulur.

Rüyada mide kanaması görmek yollarını ayrıma kararı alacaklarına ve aralarına nefret gireceğine, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kol kanaması görmek hedefine çok kolay ulaşacağına, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına rivayet etmektedir.

Rüyada parmak kanaması görmek çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, daha sonra insanların desteğini alarak resmi kurumlardan birinde ülkesi için çok önemli bir göreve getirileceğine delalet eder.

Rüyada beyin kanaması görmek kişinin kazancının da beklentilerinin çok üstünde olacağına, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına işarettir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments