Rüyada adaletli davranmak

Rüyada adaletli davranmak koşulların her geçen gün düzeleceğine, şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, yaşam enerjisine kavuşacağına, sevineceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına, kazancının eksileceğine, işlerinin bazı kişiler tarafından baltalancağına, mallarını ve makamını garantileyeceğine tabir olunur.

Rüyada adaletli davranmak gördüyseniz:

  • Evinize yapacağınız yatırımlar akıllıca olabilir.

Rüyada adaletli davranmak bedenen ve ruhen dinleneceğine, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına alamet etmektedir.

Rüyada adaletli olmak sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments