Rüyada açık göbek görmek

Rüyada açık göbek görmek kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, onları okula göndereceğine, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına inanılır.

Rüyada açık göbek gördüyseniz:

  • Sosyalleşmeniz romantizmi veya romantik fırsatları da arttırabilir.

Rüyada açık göbek görmek yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına işarettir.

Rüyada göbek açık görmek aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, kendisini çok sevdiği kişiler ile mutlu bir iş kararı verirken bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbek atmak verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada göbek eritmek kazancının helal para olacağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada göbek taşı görmek çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine alamet eder.

Rüyada göbek deliğini temizlemek maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada göbek kanaması görmek sevinç gözyaşları dökmeye, sorunların ve sıkıntıların ortaya çıkacağına, çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine delalet eder.

Rüyada göbek kordonu kesmek verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments