Rüyada ablanı ağlarken görmek

Rüyada ablanı ağlarken görmek planların tutmayacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, mutluluk bulacağına, üstüste kazanacağı başarılar sayesinde prestij sahibi biri olacağına ve projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ablanı ağlarken gördüyseniz:

  • Kötü alışkanlıklarınızı veya boşa harcanan zaman ya da para anlamına gelen işlerinizi bir kenara bırakın.

Rüyada ablanı ağlarken görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada ablanı hamile görmek güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine rivayet eder.

Rüyada küs olduğun ablanı görmek hasret çekenlerin birleşeceğine, asık yüzlerin güleceğine ve fakir fukaranın doyacağına, maddi açıdan zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada ablanı ölmüş görmek hayırlı bir yuva kurulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına ve maddi ve manevi olarak çok zorluk çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi ablanı görmek işine daha büyük bir hevesle sarılacağına, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada ölmüş ablanı görmek rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ablanı evlenirken görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, eğitimlerinin iyi olacağına işaret eder.

Rüyada ablanı gelinlikle görmek bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments