Rüyada abdest alıp namaza durmak

Rüyada abdest alıp namaza durmak gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, hatalı yollara gireceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, kendisine hem başarı, hem birincilik hem de kazanç getireceğine, bundan sonrası için zafere giden yolunun da önünün açılmasına vesile olacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına rivayet eder.

Rüyada abdest alıp namaza durmak gördüyseniz:

  • Dikkatsiz olmanız veya gerçeklikten uzak düşünceler içerisine girmeniz önemli sonuçlar doğurabilir.

Rüyada abdest alıp namaza durmak kime danışacağını bilemez olacağına, sevdiğini söyleyeceğine delalet eder.

Rüyada abdest alıp namaza hazırlanmak ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada abdest alıp camiye gitmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, kişinin evlatlarının artacağına tabir olunur.

Rüyada abdest alıp namaz kıldığını görmek eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına işarettir.

Rüyada abdest alıp namaz kılmak yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada abdest alıp cuma namazı kılmak yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada camide abdest alıp namaz kıldığını görmek zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, bunu uzun zamandır beklediğine ve aldığı müjdenin güzelliği sayesinde beklediğine değdiğini düşünerek iki kat daha mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada abdest alıp cuma namazına gitmek işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, iş yerinde oluşan krizlerin kısa süre içinde pratik bir zekayla ve mantıksal açıdan değerlendirilerek çözüme kavuşturulacağına işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments