Rüyada yüzünü görmediğin birini görmek

Rüyada yüzünü görmediğin birini görmek çok büyük başarı kazanacağına, kişinin içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzünü görmediğin birini gördüyseniz:

  • Üzerinizde göz var.

Rüyada yüzünü görmediğin birini görmek aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, aile hayatında sevinileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünü görmediğin birinin elini tutmak sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına delalettir.

Rüyada yüzünü görmediğin biriyle evlenmek umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada görmediğin birini görmek nazara geleceğine, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine işarettir.

Rüyada çoktandır görmediğin birini görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına inanılır.

Rüyada hiç görmediğin birini görmek moralinin, keyfinin yerine geleceğine, sözler sarf edeceğine ya da bu türden bazı hareketlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini öpmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, kredi çekileceğine tabir olunur.

Rüyada uzun zaman görmediğin birini görmek ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments